הכל כולל הכל מכל הבא ליד

רעיונות, המלצות, פרסומים ומוצרים

 
 
הכל כולל הכל מכל הבא ליד - תנאי שימוש באתר | בלוג

מכ"ם גשם , מכ"ם עננים - שימושי

אחד הדברים הנפלאים באינטרנט ובטכנולוגיה המתפתחת בכלל היא הזמינות של מידע כמעט לגבי כל דבר באופן כללי. פה נעסוק בתחום מזג האוויר שיכול לקבוע אם תחזרו הביתה יבשים או רטובים, אם יום צילום יהיה מושלם או חשוך וכיוצא באלה.

מכ"ם גשם או מכ"ם עננים הוא אחד מהשירותים שמציע השירות המטאורולוגי הישראלי באתר האינטרנט שלו. בניגוד לתחזית היומית המתבססת על תחזית ויכולה להתפספס בשל איזה "שקע חמקמק", מכ"ם עננים או מכ"ם גשם יכולים לתת לכם תמונה טובה יותר ועדכנית לגבי מצב העננות והגשם משום שהוא מתעדכן כל חצי שעה לערך ויכול להראות לכם מה "טיבם" של העננים, אם עננים עם משקעים רבים או עננים עם גשם קל או בכלל.

בכניסה למכ"ם הגשם ניתן לראות את כמות המשקעים שיש בתחום העננות החל מהצבע הכחול שאומר שמדובר בגשם קל (מ"מ בודדים) וכלה בצבע ורוד המעיד על גשם כבד מאוד. כמו כן, גם מיקום העננים יכול לעזור לכם מאוד ביחס למפה וניתן לראות אם בטווח הקצר יהיה גשם בצפון, בשרון, במרכז או בדרום.

אחד הדברים היפים הוא כפתור ה-play שמעל תמונת המכ"ם שיכול להראות לכם את תנועת העננים כמה שעות אחורה מהשעה הנוכחית, כך שתוכלו להעריך בעצמכם מהו כיוון העננים. רק שימו לב שכיוון הרוח יכול להשתנות וגם בזה צריך להתחשב.

אז יחד עם התחזיות הכלליות ומכ"ם העננים או מכ"ם גשם ניתן לקבל תמונה טובה יותר של התחזית החל מהטטוח הארוך (תחזית) ועד לטווח הקצר (תצוגת מכ"ם גשם).

בהיעדר עננות המכ"ם אינו פועל. כמו כן, ניתן להציץ גם באפשרות הנוספת של תמונות לווין ולראות את מצב העננות בתמונה רחבה יותר.

לדף מכ"ם הגשם של השירות המטאורולוגי

 
מילות מפתח: מכם גשם, מכם עננים, תמונות לווין, מזג אוויר, מזג האוויר
גם: nfo dao , nf"o dao , nfo gbbho
 

 

© כל הזכויות שמורות - הכל כולל הכל מכל הבא ליד

תנאי שימוש

אתרים מומלצים: ריהוט משרדי  פנג שואי  צמחי מרפא  הדרכת הורים  מאמן כושר אישי  בייבי יוגה  תיאטרון  דקים  משכנתא